PAKIET ABBYY FineReader PDF 15 Standard + ABBYY FineReader PDF for Mac® -10% EXTRA!

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: AID007819
 • Producent: ABBYY
 • szt.
 • Cena netto: 730,89 zł 1 438,00 zł 899,00 zł

PAKIET OPROGRAMOWANIA ZAWIERA

 • ABBYY FineReader PDF 15 Standard
 • ABBYY FineReader PDF for Mac®

TYP LICENCJI

POJEDYNCZY UŻYTKOWNIK – licencja dedykowana użytkownikom prywatnym i małym firmom. Umożliwia zainstalowanie i pracę z programem na jednym komputerze.

Dowiedz się więcej o dostępnych licencjach

Oferta ważna do 20.09.2021. Odsprzedaż produktów nabytych w ramach tej oferty jest zabroniona. Zakup możliwy wyłącznie w sklepie internetowym www.nowoczesnetechnologie.pl, wykonując płatność poprzez platformę PayU. Zamówienia, dla których płatności nie zostaną zaksięgowane w okresie promocji, nie będą realizowane. W szczególnych przypadkach AutoID Polska S.A. zachowuje prawo do ograniczenia sprzedaży za pomocą środków technicznych i prawnych.

ABBYY FineReader PDF 15

ABBYY FineReader PDF 15 to uniwersalne narzędzie PDF, które umożliwia pracownikom przetwarzającym informacje wydajne zarządzanie dokumentami w cyfrowym środowisku pracy. Wykorzystując opartą na sztucznej inteligencji technologię OCR firmy ABBYY, ułatwia digitalizację, odzyskiwanie, edycję, zabezpieczanie, udostępnianie i współpracę przy dowolnego rodzaju dokumentach w nowoczesnym miejscu pracy.

Program redukuje ograniczenia powodowane przez niedostępne, nieprzeszukiwalne dokumenty i informacje; obiegi dokumentów obejmujące wersje papierowe i cyfrowe; zadania wymagające korzystania z wielu programów. Dzięki temu pracownicy przetwarzający informacje mogą skupić się na swoich obszarach specjalizacji, zamiast tracić czas na zawiłościach zadań administracyjnych.

Optymalizuj przetwarzanie dokumentów

Digitalizuj, odzyskuj, edytuj, zabezpieczaj, udostępniaj i współpracuj przy dowolnego rodzaju dokumentach w jednym procesie.

W pełni wykorzystaj dokumenty PDF

Edytuj cyfrowe i zeskanowane dokumenty PDF z niespotykaną łatwością: poprawiaj całe zdania i akapity, a nawet zmieniaj układ dokumentu.

Digitalizuj obieg dokumentów

Włącz papierowe dokumenty do cyfrowego środowiska pracy dzięki opartej na sztucznej inteligencji technologii OCR. Ułatw sobie codzienną pracę.

Co sprawia, że oprogramowanie FineReader jest wyjątkowe?

 • Natychmiastowe rozpoznawanie w tle umożliwia bezpośrednią pracę z nieprzeszukiwalnymi dokumentami PDF
 • Niezwykle wydajne porównywanie dokumentów z funkcją porównywania dokumentów w różnych formatach plików, w tym nieprzeszukiwalnych skanów
 • Duża liczba języków rozpoznawania, w tym inteligentne wykrywanie języka dokumentu i obsługa dokumentów wielojęzycznych
 • Lider w branży OCR dzięki wyjątkowej jakości przetwarzania OCR

 

FUNCJONALNOŚĆ

Główne funkcje programu w wersji Corporate pozwalają na znacznie więcej kiedykolwiek wcześniej.

Edytuj i pracuj z dowolnym dokumentem PDF, o genezie cyfrowej lub digitalizowanym, w równie wydajny sposób.

Uzyskaj dostęp do tekstów, tabel, całego układu dokumentu PDF. Edytuj je bez dodatkowych etapów konwersji.

Współpracuj przy dokumentach PDF i zatwierdzaj je. Dziel się pomysłami, poznawaj opinie zespołu i zatwierdzaj dokumenty. Używaj narzędzi do dyskusji i podejmuj decyzje bezpośrednio w dokumentach PDF, zaznaczając fragmenty, komentując i rysując w dokumencie.

Zabezpieczaj i podpisuj dokumenty PDF. Zwiększ bezpieczeństwo podczas udostępniania i przechowywania dokumentów PDF. Stosuj i weryfikuj podpisy cyfrowe, redaguj dane wrażliwe, usuwaj dane ukryte i zarządzaj dostępem do dokumentów PDF.

Porównuj dokumenty w różnych formatach (tylko wersja FineReader Corporate) Szybko identyfikuj różnice między dwiema wersjami dokumentu, nawet jeśli jeden z nich lub obydwa to nieprzeszukiwalne skany. Eksportuj zmiany w przejrzysty sposób w formie komentarzy w dokumencie PDF lub śledzenia zmian w dokumencie Word, aby udostępniać dokumenty lub współpracować przy nich z innymi osobami.

Twórz i konwertuj dokumenty PDF Konwertuj dokumenty w dowolnych formatach plików lub papierowe na przeszukiwalne dokumenty PDF zgodne ze specyfikacją ISO, albo konwertuj dokumenty PDF do formatów Microsoft® Word i Excel® w celu umożliwienia zaawansowanej edycji.

Digitalizuj dokumenty i skany za pomocą OCR. Digitalizuj dokumenty papierowe i umożliwiaj przeszukiwanie zeskanowanych dokumentów w celu przechowywania i szybkiego, niezawodnego odzyskiwania albo natychmiastowego ponownego użycia i edycji. Wykorzystaj opartą na sztucznej inteligencji, wiodącą na rynku technologię OCR firmy ABBYY w cyfrowym środowisku pracy.

Automatyzuj procedury dygitalizacji i konwersji (tylko wersja FineReader Corporate). Wykorzystaj narzędzia do automatyzacji, aby usprawnić powtarzające się rozpoznawanie tekstu (OCR) lub konwertować wiele dokumentów na przeszukiwalne dokumenty PDF i PDF/A lub do edytowalnych formatów, takich jak Microsoft Word, Excel i innych.

Pracuj bezproblemowo, korzystając z uniwersalnego narzędzia PDF. Korzystaj z prostego i nieskomplikowanego interfejsu użytkownika oraz wysokiej jakości wyników. Zwiększ wydajność codziennej pracy, redukując liczbę używanych aplikacji i eliminując konieczność wykonywania tej samej pracy dwukrotnie.

Edytuj wszystkie dokumenty PDF

NOWOŚĆ! Dzięki oprogramowaniu FineReader 15 edycja dowolnego rodzaju dokumentów PDF, w tym dokumentów zeskanowanych, stała się niemal tak samo łatwa, jak w edytorze tekstu. Możesz edytować całe akapity, zmieniać formatowanie tekstu, edytować komórki tabel, a nawet zmieniać rozmieszczenie całego układu dokumentu.

- Edytowanie tekstu w obrębie akapitów

Niezależnie od tego, czy chodzi o cyfrowy, czy o zeskanowany plik PDF, tekst można edytować w obrębie całego akapitu, korzystając przy tym z automatycznego dostosowywania układu i powielania formatowania

- Modyfikowanie formatu tekstu

Dla całego akapitu lub dla fragmentów tekstu można zmienić format, w tym czcionkę, jej wielkość, kolor, odstępy między znakami, wyrównanie itp.

- Edytowanie układu strony

Użytkownik może dodawać lub usuwać bloki
tekstu i obrazy oraz zmieniać ich położenie

- Edytowanie komórek tabel

Zawartość komórek tabel można edytować
pojedynczo, bez wpływu na pozostałe części tabeli

- Szybsze otwieranie plików PDF

1,5 x szybsza przeglądarka plików PDF

Eksportuj porównania dokumentów NOWOŚĆ! (tylko wersja Corporate) Poza eksportem różnic między dwiema wersjami dokumentu w formie komentarzy w pliku PDF, teraz możesz także eksportować wyniki do dokumentu programu Word ze śledzeniem zmian. Pozwala to łatwo akceptować lub odrzucać zmiany i finalizować dokumenty.

Konwertuj dokumenty z wyższą dokładnością.

NOWOŚĆ! Technologia OCR po raz kolejny przesuwa granice dokładności rozpoznawania w przypadku języków chińskiego, japońskiego i koreańskiego, a także zachowania układu tekstu i konwersji PDF.

 

Sprawdź, która wersja FineReader jest dla Ciebie!

Porównianie wersji FineReader 15

 

Porównanie rodzajów licencji dostępnych w wersjach Standard oraz Corporate

FineReader 15 - porównanie rodzajów licencji

 

W przypadku Firm, Instytucji Państwowych i Edukacyjnych istnieje możliwość zakupu licencji zbiorczych.

Typy licencji zbiorczych

FineReader 15 - typy licencji zbiorczych

 

FineReader PDF for Mac®

FineReader PDF for Mac® przekształca dokumenty papierowe i ich obrazy oraz pliki PDF, na przeszukiwane i edytowalne dokumenty. Oprogramowanie umożliwia ponowne ich wykorzystanie lub cyfrową archiwizację (w tym w formatach PDF/A i PDF/UA). Zaawansowane narzędzia do przetwarzania dokumentów wraz z najwyższą jakością najnowszej technologii OCR oraz intuicyjny interfejs, wbudowana przeglądarka plików PDF i scenariusze szybkiej konwersji, umożliwiają szybką i płynną pracę z dokumentami.

Oprogramowanie umożliwia wykonywanie różnych zadań związanych z dokumentami w ramach jednej aplikacji, zwiększając efektywność codziennej pracy, zmniejszając liczbę używanych aplikacji i eliminując konieczność dwukrotnego wykonywania tej samej pracy.

FineReader PDF for Mac® obsługuje najnowsze funkcje systemu macOS® m.in. tryb ciemny i Continuity Camera, umożliwiające przechwytywanie obrazów dokumentów za pomocą urządzeń iPhone® lub iPad® zamiast skanera.

Poznaj nowe i udoskonalane funkcje FineReader PDF for Mac®

Digitalizacja papierowych dokumentów oraz skanów za pomocą najnowszej technologii OCR

Z FineReader PDF for Mac® digitalizując papierowe i zeskanowane dokumenty w celu przechowywania i szybkiego, niezawodnego wyszukiwania lub natychmiastowego, ponownego wykorzystania i edycji, można zamienić swoje miejsce do pracy lub nauki w cyfrowe biuro.

Niezrównana dokładność wiodącej na rynku technologii optycznego rozpoznawania znaków (OCR), oparta na sztucznej inteligencji, upraszcza pracę z papierowymi i zeskanowanymi dokumentami.

Przetwarzanie dokumentów do przeszukiwalnych plików PDF

Oprogramowanie szybko przetwarza dokumenty do przeszukiwalnych plików PDF, pozwalając na szybkie odnalezienie ich w cyfrowych archiwach i uzyskanie dostępu do zawartych w nich informacji. FineReader PDF for Mac® obsługuje format PDF/A- standard długoterminowej archiwizacji, z poziomami zgodności i ich wariantami od PDF/A-1 do PDF/A-3.

Ponowne wykorzystanie i edycja dokumentów

Dzięki scenariuszom szybkiej konwersji można zamienić papierowe i zeskanowane pliki na dokumenty w programach Microsoft® Word®, Excel®, Apache OpenOffice i innych popularnych aplikacjach. Oparte na sztucznej inteligencji najnowsza technologia OCR oraz konwersji dokumentów, zapewniają wysoką dokładność oraz zachowują prawdziwy układ i strukturę dokumentu, umożliwiając dalszą bezproblemową edycję i wielokrotne wykorzystanie.

Zaawansowana konwersja dokumentów

Zaawansowane narzędzia i opcje konwersji umożliwiają ulepszone przetwarzanie dokumentów, z elastycznością wymaganą przez określony dokument i zadanie. Wykorzystując zaawansowane narzędzia, można dostosować rozmiar, położenie i kształt obszarów tekstu, obrazów i tabel, dodawać lub usuwać obszary, zmienić typy obszarów, precyzyjne dostroić struktur tabel i zdefiniować właściwości tekstu nawet dla poszczególnych obszarów. Pozwala to na zachowanie układu dokumentu jak najbardziej zbliżonego do oryginału i dodatkowo poprawia dokładność i spójność.

Oszczędność miejsca do przechowywania plików z dokumentami

Stosując kompresję mieszanej zawartości rastrowej (MRC), można wielokrotnie zmniejszać rozmiar plików dokumentów PDF, bez zauważalnego pogorszenia ich jakości wizualnej.

Udostępnianie zawartości dokumentów narzędziom do zamiany tekstu na mowę

Dzięki FineReader PDF wystarczy przekonwertować dokumenty papierowe lub pliki PDF na obsługiwany format elektroniczny, a zostaną one automatycznie udostępnione dla narzędzi do zamiany tekstu na mowę.

Konwersja plików PDF na edytowalne formaty

FineReader PDF for Mac® umożliwia przekształcenie dowolnego typ pliku PDF na różne edytowalne i przeszukiwalne formaty, takie jak Microsoft® Word®, Excel®, RTF, ODT i inne, w celu dalszej edycji.

Zamiana plików PDF na w pełni edytowalne formaty

Oprogramowanie pozwala na szybkie przekształcenie plików PDF w całkowicie edytowalne formaty, takie jak: DOCX, XLSX, RTF, ODT, PPTX i inne, łącząc zawartość wielu plików PDF w jeden dokument, jeśli to konieczne. Inteligentne technologie konwersji dokumentów OCR i PDF zapewniają wysoki poziom dokładności rozpoznawania oraz jakości układu i zachowania struktury dokumentu, co umożliwia dalszą, bezproblemową edycję.

Zaawansowana konwersja PDF

Zaawansowana konwersja zapewnia zestaw narzędzi i opcji dostosowywania obszarów, definiowania struktury tabel i właściwości tekstu oraz języków dokumentów, w celu zapewnienia precyzyjnej kontroli i wyjątkowej elastyczności podczas przetwarzania dokumentów PDF na edytowalne formaty plików.

Udostępnianie plików PDF do przeszukiwania

Konwersja z plików PDF zawierających zeskanowane obrazy dokumentów umożliwia przetworzenie plików PDF w całkowicie przeszukiwalne pliki oraz odpowiednie przygotowanie ich do archiwizacji.

Digitalizacja zeskanowanych plików PDF

Szybka konwersja dowolnego zeskanowanego lub innego pliku PDF opartego na obrazie w dokument, z możliwością całkowitego przeszukiwania, pozwalająca na znalezienie w nim potrzebnych informacji w ciągu kilku sekund, kiedy tylko jest to potrzebne.

Przygotowanie plików PDF do cyfrowej archiwizacji

FineReader PDF for Mac® umożliwia przekształcenie plików do długoterminowej archiwizacji, konwertując je do standardowego formatu PDF/A na plik zapewniający wymagany poziom zgodności (z PDF/A-1 do PDF/A-3).

Przekształcenie papierowych i zeskanowanych dokumentów do plików PDF

FineReader PDF for Mac® umożliwia tworzenie przeszukiwalnych plików PDF zgodne ze standardami branżowymi ze skanów, obrazów dokumentów lub dokumentów papierowych, zapewniając efektywną i bezpieczną współpracę, wyszukiwanie, niezawodną archiwizację i ułatwienie dostępu oraz ochronę utworzonych plików PDF, gwarantując wysoki bezpieczeństwa.

Konwersja do standardowych plików PDF

Oprogramowanie jest zgodne ze standardami branżowymi specyfikacjami ISO. Umożliwia tworzenie plików PDF w wielu formatach, w tym PDF/A do długoterminowej archiwizacji oraz PDF/UA zapewniający dostępność informacji podczas korzystania z oprogramowania pomocniczego, takiego jak czytniki ekranu.

Ochrona hasłem

Dostęp do zawartości utworzonych plików PDF może zostać ograniczony za pomocą hasła zabezpieczającego. Można wybrać odpowiedni poziom zabezpieczenia, uniemożliwiając otwieranie samego dokumentu nieupoważnionym użytkownikom lub ograniczając inne działania na jego zawartości, takie jak drukowanie, edycja lub wyodrębnianie czy kopiowanie informacji.

Nowy interfejs i intuicyjna praca

Całkowicie nowy interfejs użytkownika

Aby spełnić wysokie standardy wymagane przez ekosystemy Apple, całkowicie przeprojektowany FineReader PDF for Mac® oferuje zupełnie nowoczesny interfejs użytkownika, obsługujący najnowsze funkcje MacOS, w celu usprawnienia pracy z dokumentami, zapewniając płynną i komfortową pracę użytkownika.

Obsługa trybu ciemnego

Nowy tryb ciemny dla programu FineReader PDF for Mac® dostosowuje się do preferencji systemowych dotyczących jasnych i ciemnych motywów.

Przechwytywanie dokumentów za pomocą urządzeń iPhone® i iPad®

FineReader PDF for Mac® umożliwia przechwytywanie dokumentów za pomocą iPhone® lub iPad® z wykorzystaniem Continuity Camera oraz łatwe importowanie obrazów dokumentów zrobionych wcześniej za pomocą tych urządzeń.

Przekształcenie sfotografowanych dokumentów do formatu PDF z możliwością przeszukiwania

Możliwość przekształcenia zdjęcia dokumentów z urządzenia mobilnego na pliki PDF z możliwością wyszukiwania powala na szybkie znalezienie zawartych w nim informacji i skopiowanie potrzebnego tekstu w ciągu kilku sekund.

Ponowne wykorzystanie dokumentów papierowych bez skanera

Opcja „Skanuj” za pomocą telefonu iPhone®, daje możliwość przetworzenia i ponownego wykorzystywania tekst papierowej umowy, listu lub innego dokumentu bez ponownego przepisywania.

Przeglądarka plików PDF

Dzięki przeglądarce PDF Viewer można czytać dokumenty PDF, przeglądać je przed konwersją oraz ponownie wykorzystywać informacje w nich zawarte.

Przeglądanie i nawigowanie po plikach PDF

Łatwe i intuicyjne przeglądanie stron dokumentów i metadanych. Możliwość wyboru trybu przeglądania i obracanie stron zgodnie z potrzebami, aby wygodnie czytać.

Wykorzystywanie i udostępnianie informacje z plików PDF

Bezproblemowe kopiowanie i wklejanie tekstu bezpośrednio z plików PDF, aby bez wysiłku używać go ponownie oraz drukowanie dokumentów PDF.

Ulepszone formaty i obsługa języków

FineReader PDF for Mac® może przetwarzać dokumenty w aż 198 językach i współpracuje z różnymi rodzajami plików graficznych i PDF.

Konwertowanie wielojęzycznych dokumentów

Dokładna konwersja wielojęzycznych dokumentów - na przykład dokument po polsku zawierający angielską terminologię, umowy dwujęzyczne itd.

Digitalizacja skryptów Gothic (Fractur)

Konwersja do postaci przeszukiwalnych i edytowalnych dokumentów PDF ze skanów europejskich dokumentów wydrukowanych w latach 1800–1920 w gotyckich skryptach (Fractur) wraz z zapisem formacie DOC, DOCX, RTF i tak dalej.

Konwertowanie plików PDF, skanów, obrazów i dokumentów papierowych

Bez względu na rodzaj posiadanego dokumentu - czy jest to plik PDF dowolnego typu, dokument papierowy drukowany, jego zdjęcie cyfrowe czy skan, dzięki FineReader PDF można szybko i niezawodnie odblokować jego zawartość.