O firmie

O nas...

Nasza misja ...to dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań związanych z metodami automatycznej identyfikacji w celu zaspokajania ich potrzeb wykorzystując światowe technologie oraz własną wartość dodaną.

Trochę historii...

Istniejemy od 1999 roku. Zaczęliśmy od kodów kreskowych, by następnie specjalizować się w technikach szeroko rozumianej automatycznej identyfikacji. Obecnie jesteśmy jedną z nielicznych firm, która oferuje kompleksowe rozwiązania w tej dziedzinie. U podstaw głównych zasad działania firmy leży kompleksowość. Możecie Państwo liczyć na zajęcie się przez nas określonym problemem od jego analizy poprzez zaoferowanie odpowiednich rozwiązań po wdrożenie i serwis. Dobrze znamy potrzeby rynku i świetnie rozumiemy kierunki jego rozwoju. U nas możecie Państwo być pewni, że jeżeli tylko chcecie, przedstawimy prócz klasycznych produktów także nowoczesne rozwiązania zgodne z najnowszymi osiągnięciami techniki.

O nas samych...

Historia naszej firmy to historia każdego z nas. Stanowimy jej integralną część - razem powstaliśmy, razem dążymy do założonych celów. Pamiętamy że sukces każdego z nas, to tak naprawdę sukces całej firmy. Wzajemne wspieranie się, w każdych sytuacjach to jedna z podstawowych zasad u nas obowiązujących. Nie chodzi tylko o plan zastępstw na wypadek choroby czy wyjazdu służbowego. To przede wszystkim świadomość, że możemy na siebie wzajemnie liczyć w zupełnie nietypowych sytuacjach. Z tego jesteśmy naprawdę dumni, ta nauka trwała lata i owocuje w postaci dobrze funkcjonującego organizmu odpornego na wszelkie życiowe niespodzianki.