Od 14 marca 2026 obowiązuje nowy regulamin i polityka prywatności.
Rejestrator godzin pracy, dodatkowa bateria, IC Wiegand HDWR TimeLok-200NWEPBI
TimeLok-200NWEPBI to zaawansowane urządzenie do ewidencjonowania czasu pracy i kontroli dostępu. Oferuje weryfikację biometryczną, RFID i PIN, łączność WiFi/LAN oraz zasilanie awaryjne. Idealny dla firm każdej wielkości.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AutoID Polska S.A.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost - Paczkomaty 12,29 zł
-
InPost Kurier 15,98 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: AID008089
Udostępnianie karty produktu
Opis
Rejestrator czasu pracy TimeLok-200NWEPBI – Profesjonalna kontrola dostępu
TimeLok-200NWEPBI to zaawansowane urządzenie do ewidencjonowania czasu pracy i kontroli dostępu. Dzięki wielu opcjom weryfikacji, komunikacji bezprzewodowej WiFi oraz zasilaniu awaryjnemu, sprawdzi się w każdej firmie, bez względu na jej wielkość.
NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE I ZALETY
- Potrójna metoda autoryzacji – odcisk palca, karta/brelok RFID (125 kHz, 13,56 MHz), kod PIN.
- Obsługa offline i online – praca w trybie autonomicznym lub połączenie przez WiFi, LAN, P2P, WEB.
- Wbudowana bateria awaryjna – do 4 godzin pracy bez zasilania.
- Obsługa do 1000 pracowników i 100 000 logowań.
- Pełna kontrola dostępu – możliwość podłączenia do systemów zabezpieczeń (IC Wiegand).
- Duży ekran 2,4” TFT LCD – intuicyjna obsługa.
- Szybki eksport danych – możliwość pobierania raportów na USB.
ŁATWA REJESTRACJA CZASU PRACY
TimeLok-200NWEPBI działa natychmiast po podłączeniu do zasilania.
- Obsługa bez dodatkowego oprogramowania.
- Potrójna weryfikacja – większa kontrola i bezpieczeństwo.
- Intuicyjne menu – szybka konfiguracja i zarządzanie danymi.
Dzięki tym cechom urządzenie doskonale sprawdzi się w firmach, urzędach, instytucjach publicznych czy zakładach produkcyjnych.
BEZPIECZNE PRZECHOWYWANIE I SZYBKI DOSTĘP DO DANYCH
TimeLok-200NWEPBI umożliwia bezpieczne przechowywanie logów i ich szybki eksport.
- Pamięć wewnętrzna – rejestracja do 100 000 logowań.
- Eksport raportów na USB lub do sieci.
- Zgodność z systemami LAN i WiFi – pełna integracja z siecią firmową.
- Automatyczne generowanie raportów – pliki w formacie tekstowym.
Dzięki komunikacji P2P i WEB, dane mogą być pobierane zdalnie, co usprawnia pracę działu kadr.
DODATKOWE FUNKCJE – PEŁNA KONTROLA DOSTĘPU
TimeLok-200NWEPBI to więcej niż standardowy rejestrator czasu pracy – umożliwia także kontrolę dostępu.
- Obsługa protokołu Wiegand – integracja z systemami zabezpieczeń.
- Możliwość podłączenia do elektronicznych zamków i drzwi.
- Zasilanie awaryjne – do 4 godzin pracy bez prądu.
- Funkcja alarmu sabotażowego – ochrona przed nieautoryzowanym demontażem.
Te funkcje sprawiają, że rejestrator może być używany jako kontroler dostępu w zakładzie pracy.
ŁATWY MONTAŻ I SOLIDNA KONSTRUKCJA
Urządzenie posiada dedykowane otwory montażowe, które umożliwiają stabilne przymocowanie rejestratora do ściany.
- Obudowa ABS – odporność na codzienną eksploatację.
- Wiązka kabli do kontroli dostępu – możliwość podłączenia do zabezpieczeń w budynku.
- Zasilacz sieciowy w zestawie.
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI
- Rejestrator czasu pracy TimeLok-200NWEPBI
- Zasilacz sieciowy
- Wiązka kabli do kontroli dostępu
- Śruby montażowe
ℹ Uwaga! Zalecamy zapoznanie się z przepisami o ochronie danych osobowych przed użytkowaniem urządzenia.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Gwarancja | 1 rok |
| Model | TimeLok-200NWEPBI |
| Materiał | ABS |
| Rodzaj weryfikacji | odcisk palca, karta, PIN |
| Częstotliwość pracy | 125 kHz, 13,56 MHz |
| Maksymalna liczba pracowników | 1000 |
| Maksymalna liczba odcisków palców | 1000 |
| Maksymalna liczba haseł | 1000 |
| Maksymalna liczba logów | 100 000 |
| Liczba przycisków | 16 |
| Wyświetlacz | 2.4” TFT LCD |
| Język menu | angielski |
| Zasilanie | 12V |
| Komunikacja | USB Host/Ethernet, WiFi, P2P |
| Współczynnik błędu | 1/1 000 000 |
| Temperatura pracy | -10 ~ 60°C |
| Wilgotność pracy | 20 ~ 80% |
| Wymiary urządzenia | 17,5 x 12,5 x 4 cm |
| Wymiary opakowania | 19,5 x 15 x 10,5 cm |
| Waga urządzenia | 350 g |
| Waga z opakowaniem | 450 g |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Producent
HDWR Global sp. z o. o.
Dmowskiego 28
63-000 Środa Wielkopolska, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
HDWR Global sp. z o. o.
Dmowskiego 28
63-000 Środa Wielkopolska, Polska
Importer
HDWR Global sp. z o. o.
Dmowskiego 28
63-000 Środa Wielkopolska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Nasze bestsellery
Potrzebujesz pomocy?
Jesteśmy dostępni Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00.
Obsługa zamówień i informacja handlowa:
sklep@nowoczesnetechnologie.pl
Cena za połączenie wg stawek operatora.
Pomoc techniczna:
Reklamacje i zgłoszenia serwisowe - RMA
support@nowoczesnetechnologie.pl
Cena za połączenie wg stawek operatora.
Oprogramowanie ABBYY FineReader PDF:
Cena za połączenie wg stawek operatora.