Od 14 marca 2026 obowiązuje nowy regulamin i polityka prywatności.
Elektrozaczep symetryczny rewersyjny z sygnalizacją ES-S12DC-RS
Rewersyjny elektrozaczep symetryczny SCOT ES-S12DC-RS (NO) klasy 3 z monitoringiem stanu drzwi. Otwarty przy braku zasilania, idealny do wyjść ewakuacyjnych. Wytrzymałość 4000N, wbudowany transil i sygnalizacja otwarcia.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AutoID Polska S.A.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost - Paczkomaty 12,29 zł
-
InPost Kurier 15,98 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: AID100931
Udostępnianie karty produktu
Opis
Bezpieczeństwo i pełna kontrola w jednym urządzeniu. Elektrozaczep rewersyjny SCOT ES-S12DC-RS to zaawansowany model klasy 3, zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych (budynki publiczne). Łączy w sobie funkcję bezpiecznego otwarcia ewakuacyjnego z systemem monitoringu stanu drzwi, stanowiąc kompletne rozwiązanie dla wymagających systemów kontroli dostępu.
TRYB REWERSYJNY (NO) – BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE
Elektrozaczep działa w trybie rewersyjnym (Normalnie Otwarty), co oznacza, że blokuje drzwi tylko wtedy, gdy jest zasilany prądem. W przypadku awarii zasilania lub celowego odcięcia napięcia przez system przeciwpożarowy, blokada zostaje natychmiast zwolniona. Dzięki temu urządzenie idealnie sprawdza się na drogach ewakuacyjnych i wyjściach przeciwpożarowych, gwarantując możliwość szybkiego opuszczenia budynku w sytuacji zagrożenia.
MONITORING STANU DRZWI (SYGNALIZACJA)
Model ES-S12DC-RS został wyposażony w wbudowany mikroprzełącznik z wyprowadzonymi zaciskami. Mechanizm ten pełni funkcję czujnika otwarcia, przesyłając informację do systemu alarmowego lub kontroli dostępu. Pozwala to na bieżące monitorowanie, czy drzwi są zamknięte, czy też zostały uchylone lub niedomknięte. Ze względu na moduł sygnalizacji, obudowa elektrozaczepu jest nieco wyższa (78 mm) niż w modelach standardowych.
WYTRZYMAŁOŚĆ I OCHRONA ELEKTRONIKI
To urządzenie do zadań specjalnych. Wzmocniona konstrukcja wytrzymuje nacisk na zapadkę o sile do 4000N, a mechanizm zaprojektowano na 250 000 cykli pracy. Aby chronić elektronikę sterującą (np. wideodomofon), elektrozaczep wyposażono w transil – element zabezpieczający przed przepięciami, które mogą powstawać w cewce. Symetryczna budowa i regulacja języka (0-5 mm) ułatwiają montaż w każdych drzwiach.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Model | SCOT ES-S12DC-RS |
| Typ | Rewersyjny (NO - otwarty bez prądu), Symetryczny |
| Sygnalizacja stanu | Tak (wbudowany mikroprzełącznik) |
| Kategoria użytkowania | Klasa 3 (Budynki publiczne / ciężkie warunki) |
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Pobór prądu | 200 mA |
| Wytrzymałość mechaniczna | Nacisk 4000N / 250 000 cykli |
| Zabezpieczenie | Wbudowany Transil (ochrona przed przepięciami) |
| Regulacja języka | 0-5 mm |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) | 78 x 20.5 x 28.5 mm |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
GDE POLSKA
Świątnicka 88
32-031 Włosań, Polska
Pliki do pobrania
Deklaracja zgodności
Pliki do pobrania
Karta katalogowa
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Nasze bestsellery
Potrzebujesz pomocy?
Jesteśmy dostępni Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00.
Obsługa zamówień i informacja handlowa:
sklep@nowoczesnetechnologie.pl
Cena za połączenie wg stawek operatora.
Pomoc techniczna:
Reklamacje i zgłoszenia serwisowe - RMA
support@nowoczesnetechnologie.pl
Cena za połączenie wg stawek operatora.
Oprogramowanie ABBYY FineReader PDF:
Cena za połączenie wg stawek operatora.