Masa zalewowa MR Project - szara

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: AID006449
  • Producent: MR Project
  • szt.
  • Cena netto: 264,00 zł 324,72 zł

Masa zalewowa do pętli indukcyjnych MR Project - szara

Masa zalewowa MR Project jest wyprodukowana z dwuskładnikowej żywicy poliuretanowej, która po zmieszaniu w odpowiednich proporcjach, polimeryzuje, dając trwale elastyczną, rozciągliwą i odporną na szereg czynników chemicznych masę uszczelniającą. Masa zalewowa jest przeznaczona do uszczelniania szczelin w różnych nawierzchniach (asfalt, beton). Znakomicie sprawdza się do szczególnie do uszczelniania pętli indukcyjnych MR Project.

Warunki stosowania:
Masa zalewowa MR Project powinna być stosowane w temperaturze otoczenia od +5 do+25°C, przy wilgotności względnej powietrza nieprzekraczającej 90%. Temperatura podłoża powinna być o co najmniej 3°C wyższa od temperatury punktu rosy.

Sposób użycia:
Składnik A kompozycji należy wymieszać w naczyniu dostawczym celem ujednorodnienia. Następnie zawartość opakowania ze składnikiem B przelać do pojemnika ze składnikiem A i wymieszać za pomocą mieszadła mechanicznego o szybkości 300 – 600 obr./min. Czas mieszania 3 minuty, podczas mieszania należy zgarniać mieszadłem masę ze ścianek i dna naczynia. Tak przygotowany wyrób należy wlać do naczyń lub urządzeń aplikujących i nanieść na podłoże.

Specyfikacja techniczna:

Produkt Masa zalewowa MR Project
Kolor szary
Pojemnośc opakowania 5 l
Czas przydatności do użycia składników w temp. 20℃ 20 ± 5 min
Czas polimeryzacji w temp. 20℃ ≥ 3 h
Pełne parametry użytkowe 14 dni
Twardość wg Shore’a – skala A 50 ± 10%
Gęstość w temp. 23 ℃ kompozycji składników po wymieszaniu 1,10 ± 10% g/cm3
Planowane zużycie Ilość (l) = całkowita długość szczeliny (cm) x szerokość szczeliny (cm) x głębokość szczeliny (cm) / 100