ABBYY FineReader PDF Corporate (jednoczesny dostęp) dla Firm subskrypcja

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: AID007917
 • Producent: ABBYY

ABBYY® FineReader® PDF

Inteligentniejsze rozwiązanie dla plików PDF

Licencje zbiorowe będą aktywne przez dokładny okres ustalony w dniu generowania licencji na 1 rok lub 3 lata kalendarzowe plus 7 dni kalendarzowych (okres karencji).

Po okresie na jaki licencja została zrobiona aby kontynuować pracę z rozwiązaniem należy wykupić kolejną subskrypcję.

TYP LICENCJI

JEDNOCZESNY DOSTĘP (dostępna w wersji Corporate) - dotyczy licencji zbiorczych (minimum 5). Licencja sieciowa, współużytkowana w obrębie sieci LAN, do użytku lokalnego na stacjach roboczych

Dowiedz się więcej o dostępnych licencjach

Czym jest Subskrypcja?

Subskrypcja to abonamentowa forma licencjonowania, umożliwiająca użytkownikowi dostęp do wybranego pakietu licencji przez określony czas. Wraz z licencją na oprogramowanie opłata subskrypcyjna zawiera również koszt usługi wsparcia technicznego oraz prawo do otrzymywania wszystkich najnowszych wersji oprogramowania przez cały okres licencjonowania. Przed wygaśnięciem subskrypcji jest możliwe przedłużenie czasu użytkowania w zależności od potrzeb, na kolejny okres od 1 roku lub 3 lat.

Czym jest ABBYY FineReader PDF?

Program ABBYY FineReader PDF to uniwersalne narzędzie do obsługi plików PDF, które daje osobom pracującym z informacjami możliwość efektywnego zarządzania dokumentami w cyfrowym miejscu pracy. Dzięki technologii OCR firmy ABBYY opartej na sztucznej inteligencji, FineReader PDF ułatwia digitalizację, wyszukiwanie, edycję, ochronę, udostępnianie i współpracę przy wszystkich rodzajach dokumentów we współczesnym środowisku pracy.

FineReader PDF redukuje braki w efektywności wynikające z rozmaitych przyczyn, takich jak niedostępne, niemożliwe do przeszukiwania dokumenty i informacje; przepływy pracy obejmujące połączenie dokumentów papierowych i cyfrowych; oraz zadania wymagające użycia wielu aplikacji. Dzięki temu osoby pracujące z informacjami mogą skupić się na swoich obszarach specjalizacji, a nie na zawiłościach swoich zadań administracyjnych.

 

Optymalizuj procesy obsługi dokumentów - ikona - Maksymalnie wykorzystuj pliki PDF - ikona Digitalizuj przepływ dokumentów - ikona

Optymalizuj procesy obsługi dokumentów


Digitalizuj, wyszukuj, edytuj, chroń, udostępniaj, współpracuj i porównuj wszystkie rodzaje dokumentów w jednym przepływie pracy.

Maksymalnie wykorzystuj pliki PDF


Edytuj cyfrowe i skanowane pliki PDF z niespotykaną łatwością; poprawiaj całe zdania i akapity, a nawet dostosowuj układ dokumentów.

Digitalizuj przepływ dokumentów


Integruj dokumenty papierowe w cyfrowym miejscu pracy dzięki technologii OCR opartej na sztucznej inteligencji, czyniąc codzienną pracę łatwiejszą.

 

Kluczowe funkcje FineReader PDF

ABBYY FineReader PDF oferuje wszechstronny zestaw narzędzi, który upraszcza pracę z dokumentami w różnych formatach — utworzonymi w formie cyfrowej lub skonwertowanymi z wersji papierowej.

 

Edycja i organizacja plików PDF

Pracuj z dowolnym dokumentem, utworzonym w formie cyfrowej lub skonwertowanymi z wersji papierowej, w ten sam efektywny sposób. Uzyskaj dostęp i edytuj teksty, tabele i cały układ pliku PDF bez dodatkowych etapów konwersji.

 

Ochrona i podpisywanie plików PDF

Ogranicz zagrożenia dla bezpieczeństwa podczas udostępniania i przechowywania plików PDF. Używaj i weryfikuj podpisy cyfrowe, redaguj wrażliwe informacje, usuwaj ukryte dane i zarządzaj dostępem do plików PDF.

 

Porównywanie dokumentów w różnych formatach

(wyłącznie FineReader PDF Corporate)

Szybko i niezawodnie identyfikuj różnice między dwiema wersjami dokumentu, nawet jeżeli jeden z nich lub oba to skany bez możliwości przeszukiwania. Eksportuj zmiany do łatwego przeglądania w formie pliku PDF z komentarzami lub pliku Word ze śledzeniem zmian w celu udostępniania i współpracy z innymi.

 

Automatyzacja procesów digitalizacji i konwersji

(wyłącznie FineReader PDF Corporate)

Wykorzystaj narzędzia do automatyzacji, aby usprawnić powtarzalne zadania konwersji OCR i konwertować wiele dokumentów na pliki PDF i PDF/A z możliwością przeszukiwania lub na edytowalne formaty, takie jak Microsoft Word, Excel i inne.

 

Współpraca i zatwierdzanie plików PDF

Dziel się pomysłami, zbieraj informacje zwrotne od zespołu i zatwierdzaj dokumenty. Korzystaj z narzędzi do omawiania i podejmowania decyzji bezpośrednio w pliku PDF poprzez zaznaczanie, komentowanie i rysowanie w dokumencie.

 

Tworzenie i konwertowanie plików PDF

Konwertuj dowolny format lub dokument papierowy na plik PDF z możliwością przeszukiwania (zgodny ze specyfikacjami ISO) lub konwertuj pliki PDF do programu Microsoft® Word i Excel® w celu zaawansowanej edycji.

 

Digitalizacja dokumentów papierowych i skanów za pomocą technologii OCR

Digitalizuj dokumenty papierowe i umożliwiaj przeszukiwanie skanów w celu przechowywania i szybkiego, niezawodnego wyszukiwania lub natychmiastowego ponownego użycia i edycji. Wykorzystaj wiodącą na rynku technologię OCR firmy ABBYY opartą na sztucznej inteligencji w cyfrowym miejscu pracy.

 

Tworzenie interaktywnych formularzy PDF

Twórz własne formularze PDF z polami do wypełnienia, rozwijanymi listami, pytaniami wielokrotnego wyboru, przyciskami akcji i nie tylko, aby skutecznie zbierać informacje lub tworzyć standardowe szablony dokumentów.

 

Łatwa i intuicyjna praca z uniwersalnym narzędziem do obsługi plików PDF

Ciesz się prostym i przejrzystym interfejsem użytkownika i wysokiej jakości wynikami. Zwiększ efektywność codziennej pracy, zmniejszając liczbę używanych aplikacji i unikając powielania pracy. Wykorzystaj funkcje FineReader PDF zintegrowane z aplikacjami Microsoft Office

 

Co wyróżnia FineReader PDF? - ikona

Co wyróżnia FineReader PDF?

 

 • Natychmiastowe rozpoznawanie tła sprawia, że pliki PDF bez możliwości przeszukiwania są niezwłocznie dostępne do dalszej pracy
 • Wydajniejsze porównywanie dokumentów w różnych formatach, w tym skanów bez możliwości przeszukiwania
 • Ogromna liczba rozpoznawanych języków, w tym inteligentne wykrywanie języka dokumentu i obsługa dokumentów wielojęzycznych
 • Lider branży w technologii OCR z wyjątkową dokładnością konwersji i zachowaniem układu
 • Zaawansowana digitalizacja i konwersja dokumentów za pomocą edytora OCR
 • Niezrównana dokładność konwersji i ekstrakcji tabeli

 

Która opcja jest najlepsza dla Ciebie?

ABBYY FineReader PDF zapewnia pracownikom pracującym z informacjami narzędzia PDF, których potrzebują, aby sprostać wymaganiom cyfrowego świata. Użytkownicy indywidualni, małe i średnie firmy, klienci korporacyjni oraz instytucje publiczne i edukacyjne mogą wybierać pomiędzy dwiema wersjami programu ABBYY FineReader PDF i różnymi planami subskrypcji, w zależności od wykonywanych zadań.

 

ABBYY FineReader PDF – Dostępne Opcje

 

 

Dla klientów indywidualnych Dla organizacji
Standard Corporate Licencjonowanie zbiorcze
Edytuj, chroń i współpracuj przy plikach PDF Edytuj, chroń i współpracuj przy plikach PDF

Zarówno edycja Standard, jak i Corporate są dostępne w wielu opcjach licencjonowania, aby zapewnić większej liczbie pracowników uniwersalne narzędzie do obsługi plików PDF. Korzystaj z progresywnych rabatów ilościowych,  wdrożenia sieciowego prostego zarządzania dostępami i licencjami.

Twórz i konwertuj pliki PDF

Twórz i konwertuj pliki PDF

Digitalizuj dokumenty papierowe i skany za pomocą technologii OCR

Digitalizuj dokumenty papierowe i skany za pomocą technologii OCR

 

Automatyzuj procesy digitalizacji i konwersji
5,000 stron/miesiąc*, 2 procesory

  Porównuj dokumenty w różnych formatach

 

* Miesięczny limit ilości stron dotyczy wyłącznie automatycznego przetwarzania za pomocą funkcji Hot-Folder i resetuje się co 30 dni.

 

Nowości w programie FineReader PDF 16

 

Przeprojektowany interfejs użytkownika? - ikona

NOWOŚĆ Przeprojektowany interfejs użytkownika

Nowy interfejs wstążkowy ułatwiający nawigację i zaktualizowana grafika zapewniają większą efektywność podczas pracy z najlepszym narzędziem do obsługi plików PDF.

Narzędzie „Uporządkuj strony” - ikona

NOWOŚĆ Narzędzie „Uporządkuj strony”

Oprócz przeprojektowanych i ulepszonych istniejących narzędzi do obsługi stron, nowe narzędzie „Uporządkuj strony” zwiększa wydajność podczas zarządzania stronami w plikach PDF i porządkowania dokumentów PDF.

64-bitowy charakter - ikona

NOWOŚĆ 64-bitowy charakter

FineReader PDF 16 to 64-bitowa aplikacja zwiększająca wydajność na platformach z 64-bitowym systemem Windows.

Słynna technologia OCR firmy ABBY - ikona

ULEPSZENIE  Słynna technologia OCR firmy ABBY

Aby utrzymać status najlepszego w swojej klasie oprogramowania do konwersji plików PDF i zeskanowanych dokumentów, najnowsze ulepszenia technologii OCR zapewniają bardziej precyzyjne wykrywanie i rekonstrukcję układu dokumentu.

Uproszczone zarządzanie licencjami i wdrożenie dla organizacji - ikona

ULEPSZENIE  Uproszczone zarządzanie licencjami i wdrożenie dla organizacji

Obsługa wdrożenia na platformie Microsoft Azure, uproszczony proces aktualizacji licencji, nowy instalator oparty na WIX i bezpłatna przeglądarka plików PDF, teraz kompatybilne z licencjami równoległymi, sprawiają, że FineReader PDF jest lepiej przystosowany do zastosowania w całej firmie.

Konwersja plików SVG do PDF - ikona

NOWOŚĆ Konwersja plików SVG do PDF

Twórz pliki PDF z możliwością przeszukiwania z dokumentów w formacie wektorowym SVG, takich jak rysunki, wykresy i diagram.

 

Poznaj program ABBYY FineReader PDF!

Pobierz darmową wersję próbną

 

 

Wdrożenie FineReader PDF w całej organizacji dzięki licencjom zbiorczym

Elastyczne i proste opcje licencjonowania spełniają zróżnicowane potrzeby organizacji o różnej wielkości i różnej infrastrukturze IT. Zaczynając od pięciu licencji, zapewnij swoim pracownikom możliwość optymalizacji procesów obsługi plików PDF w całej organizacji.

 

Licencja stanowiskowa - ikona Licencja zdalna - ikona Licencja Równoczesna - ikona

Stanowiskowa

min. 5 licencji

Zdalna

min. 5 licencji

Równoczesna

min. 5 licencji

Idealna dla organizacji o dowolnej wielkości ze zdecentralizowanymi lub lokalnymi sieciami komputerowymi, które potrzebują rozwiązania do obsługi plików PDF na każdym stanowisku, do regularnego użytku przez pracowników. Licencja obsługuje instalację centralną z jednym kluczem licencyjnym. Licencjami można zarządzać za pomocą narzędzia Menedżer Licencji.

Umożliwia korzystanie z programu FineReader PDF z rozwiązaniami do wirtualizacji pulpitu i aplikacji, takimi jak Microsoft Remote Desktop Services (RDS), Microsoft Azure i Citrix Virtual Apps and Desktops. Licencja obsługuje wdrożenie programu FineReader PDF na farmach serwerów oraz korzystanie z narzędzia Menedżer Licencji do konfigurowania i kontrolowania licencji oraz przypisywania do nich użytkowników.

Ekonomiczny sposób na zapewnienie pracownikom małych i średnich firm lub grup roboczych w ramach sieci lokalnej wydajnego rozwiązania do obsługi plików PDF do okazjonalnego użytku. Licencja może być wdrożona centralnie na nieograniczonej liczbie stacji roboczych (maksymalna liczba jednoczesnych użytkowników zależy od liczby zakupionych licencji).

 

Przetestuj wybrany typ licencji w swojej infrastrukturze IT

 

 

Korzyści dla IT z FineReader PDF

 

Optymalizacja kosztów IT

Skorzystaj z rocznych lub trzyletnich planów subskrypcji i progresywnych rabatów ilościowych, aby zmaksymalizować wpływ na całą organizację.

Ujednolicone oprogramowanie

Wdróż jedno rozwiązanie do obsługi plików PDF w całej organizacji, aby zapewnić bezproblemową współpracę wielu pracowników/działów.

Kompleksowa funkcjonalność

Zwiększ możliwości swoich pracowników dzięki technologii OCR i zoptymalizuj szereg zadań podczas pracy z różnymi rodzajami plików PDF.

Uproszczone zarządzanie licencją

Zmniejsz obciążenie IT dzięki zautomatyzowanemu wdrożeniu i prostemu zarządzaniu licencją.

PARAMETRY TECHNICZNE

Wymagania systemowe

 • System operacyjny: Windows® 11 / 10
 • PC z 64-bitowym procesorem 1 GHz (lub szybszym)
 • 2 GB pamięci RAM (zalecane 4GB);
  W systemach wieloprocesorowych na każdy dodatkowy procesor wymagane jest dodatkowe 512 MB pamięci RAM.
 • 1,6 GB miejsca na dysku twardym na standardową instalację programu i 1,6 GB wolnego miejsca na optymalne działanie programu.
 • Do aktywacji numeru seryjnego wymagane jest połączenie z Internetem.