Czytnik linii papilarnych P5000

  • Dodaj recenzję:
  • 4146
  • Producent: Zvetco
  • szt.
  • Cena netto: 720,00 zł 885,60 zł
Uwaga :  czytnik zvetco sprzedawany jest bez oprogramowania .  

P5000 to urządzenie USB należące do serii czytników linii papilarnych. Zastosowano w nim największy z istniejących półprzewodnikowy przetwornik UPEK TCS1, który pozwala wykorzystać urządzenie w różnorodnych zastosowaniach. Ergonomiczna konstrukcja powoduje, że czytnik idealnie sprawdza się w środowisku biurowym.

Przełomowa nowość

Model P5000 umożliwia biometryczną identyfikacje użytkowników sieci, Internetu lub pojedynczego komputera. Wysoki stopień zaawansowania elementów elektronicznych w urządzeniu pozwala zagwarantować, że będzie się ono sprawdzało w każdym zastosowaniu.
Zaprojektowany dla Ciebie
Nowatorski sposób osadzenia sensora na płasko, największy z dostępnych na rynku przetwornik półprzewodnikowy, a także odporność na wyładowania elektrostatyczne powodują, że P5000 to unikalne, w pełni funkcjonalne urządzenie.

Eliminacja haseł

W połączeniu z oprogramowaniem Authasas urządzenie P5000 potrafi rozwiązań wszelkie problemy z bezpieczeństwem sieci.
Zastosowanie czytnika P5000 wraz z oprogramowaniem Authasas Enterprise Edition powoduje, że staje się on sprzętowym komponentem procedury pojedynczego logowania do domeny Active Directory i możliwe jest wyeliminowanie haseł.

Zgodność z oprogramowaniem

Urządzenie P5000 jest zgodne z oprogramowaniem dla wolnostojących komputerów PC i rozwiązaniami typu klient/serwer. Może być również stosowane w wybranych rozwiązaniach niestandardowych.
- Authasas Enterprise Edition
Architektura One to Many
Aplikacje, które muszą w celu zidentyfikowania osoby przeszukiwać rozległe zbiory danych biometrycznych (dopasowanie 1:N) wymagają, aby obraz linii papilarnych do porównania był odpowiednio duży. Czytnik P5000 dostarcza im aż nadto danych, ponieważ dysponuje sensorem o wymiarach 12,8 mm X 18 mm. Dzięki połączeniu z systemem VIS (Verifi Identification System) możliwa jest identyfikacja pojedynczych osób w bazie danych, która liczy ponad milion rekordów użytkownika!


Wiecjej informacji na stronie :


http://www.zvetco.pl/produkty/1,czytniki_biometryczne/4,czytnik_linii_papilarnych_p5000.html